آریا وندیداد | بازاریابی اینترنتی

خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه های اجتماعی

در دنیایی که ارائه خدمات، بدون ملاقات یکدیگر (فروشنده و خریدار) صورت می‌پذیرد، از قافله جا نمانید!
قرن حاضر و پیش رو جاییست که ابزارها، تکنولوژی‌ها و فناوری اطلاعات به کمک کسب و کارها آمده تا خود را بی حد و مرز به بازار هدف معرفی نمایند، بنابراین وجود بستری جامع برای ارائه اطلاعات در خصوص خدمات و محصولات، قدم اول هر کسب و کاریست.

رویکرد شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد صرفا تولید ابزارهای اینترنتی و نرم‌افزاری از جمله پورتال سازمانی، وب سایت و نرم‌افزارهای سفارشی نیست؛ بلکه هدف، ارائه راهکاریست تا صنوف مختلف بتوانند با استفاده از ابزارهای سفارشی به نتیجه مطلوب خود رسیده و میزان فروش، ارائه خدمات یا رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهند. این مهم با استفاده از راهکارهای اینترنتی مبتنی بر خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه‌های اجتماعی بر اساس یک برنامه مدون حاصل می‌گردد.

شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد پس از عقد قرارداد توسعه و پیاده‌سازی و راه اندازی پورتال سازمانی یا وب سایت شما، تیم حرفه‌ای دیگر خود را وارد مرحله عمل نموده تا خدمات زیر را برای شما پیاده سازی نمایند:

  • مشاوره جهت تعیین استراتژی چگونگی پیاده سازی دیجیتال مارکتینگ مرتبط با صنعت و کسب و کار.
  • راه‌اندازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی پربازدید مطابق با استراتژی تعریف شده (فیس‌بوک، کانال تلگرام، اینستاگرام، آپارات و ...) متناسب با ارائه خدمات.
  • تهیه برنامه‌ای مدون مطابق با شبکه‌های اجتماعی انتخاب شده، جهت انتشار محتواهای اختصاصی.
  • طراحی و ساخت محتوا مطابق با برنامه تعیین شده، شامل تصویر، ویدئو و مقالات مرتبط.
  • به روز نگاهداشتن مداوم پورتال یا وب سایت با شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی شده.