آریا وندیداد | بازاریابی دیجیتالی (اینترنت مارکتینگ)

خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه های اجتماعی

در دنیایی که ارائه خدمات، بدون ملاقات یکدیگر (فروشنده و خریدار) صورت می‌پذیرد، از قافله جا نمانید!
قرن حاضر و پیش رو جاییست که ابزارها، تکنولوژی‌ها و فناوری اطلاعات به کمک کسب و کارها آمده تا خود را بی حد و مرز به بازار هدف معرفی نمایند، بنابراین وجود بستری جامع برای ارائه اطلاعات در خصوص خدمات و محصولات، قدم اول هر کسب و کاریست.

رویکرد شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد صرفا تولید ابزارهای اینترنتی و نرم‌افزاری از جمله پورتال سازمانی، وب سایت و نرم‌افزارهای سفارشی نیست؛ بلکه هدف، ارائه راهکاریست تا صنوف مختلف بتوانند با استفاده از ابزارهای سفارشی به نتیجه مطلوب خود رسیده و میزان فروش، ارائه خدمات یا رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهند. این مهم با استفاده از راهکارهای اینترنتی مبتنی بر خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه‌های اجتماعی بر اساس یک برنامه مدون حاصل می‌گردد.

شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد پس از عقد قرارداد توسعه و پیاده‌سازی و راه اندازی پورتال سازمانی یا وب سایت شما، تیم حرفه‌ای دیگر خود را وارد مرحله عمل نموده تا خدمات زیر را برای شما پیاده سازی نمایند:

  • مشاوره جهت تعیین استراتژی چگونگی پیاده سازی دیجیتال مارکتینگ مرتبط با صنعت و کسب و کار.
  • راه‌اندازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی پربازدید مطابق با استراتژی تعریف شده (فیس‌بوک، کانال تلگرام، اینستاگرام، آپارات و ...) متناسب با ارائه خدمات.
  • تهیه برنامه‌ای مدون مطابق با شبکه‌های اجتماعی انتخاب شده، جهت انتشار محتواهای اختصاصی.
  • طراحی و ساخت محتوا مطابق با برنامه تعیین شده، شامل تصویر، ویدئو و مقالات مرتبط.
  • به روز نگاهداشتن مداوم پورتال یا وب سایت با شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی شده.
بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برخی ابزارهای بازاریابی دیجیتالی

تیم مدیریت بازاریابی دیجیتال کار خود را از سند مدیریت بازاریابی شروع می نماید. این سند، مرجع تمام امور، بایدها، نبایدها، ابزارها و روشهایی است که در فازهای مختلف بازایابی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی ابزارهایی که تیم مدیریت بازاریابی دیجیتال از آنها برای بازاریابی بهره می برد در زیر آمده است:

طراحی واکنشگرا

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرایند افزایش کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت با افزایش دید وب سایت یا صفحه وب برای کاربران یک موتور جستجوگر وب است.
دنیای بهینه سازی موتورهای جستجو پیچیده و دائم در حال تغییر است. ما همیشه از روشهای هک کلاه سفید برای کسب رتبه در موتورهای جستجو استفاده می کنیم تا وب سایت یا پورتال طراحی شده، به صورت ارگانیک در بالاترین رتبه ها قرار گیرد.

نگاه دقیق به کسب و کار

بازاریابی محتوایی

تیم توسعه فن آوری آریا وندیداد سعی بر آن دارد تا با تمرکز بر روی ایجاد، انتشار و توزیع محتوا به صورت آنلاین بهترین مطالب را به مخاطبان ارائه دهد. امروزه تولید محتوا یکی از مهمترین و اصولی ترین روشهای بازاریابی است که علاوه بر انتشار اطلاعات برای کاربران، می تواند مجوب افزایش ترافیک وب سایت شده و کاربران و مخاطبان زیادی را به وب سایت هدایت نماید.

نگاه دقیق به کسب و کار

بازاریابی شبکه های اجتماعی

ایجاد یک بستر مناسب در حوزه بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند کمک چشم گیری به افزایش فروش مستقیم کالا بدون در نظر گرفتن واسطه را داشته باشد.
حضور مستمر، پر رنگ همراه با ارائه سرویسهای ویژه در شبکه های اجتماعی، موجب جلب نظر مخاطبان شده و آنها را به خدمات شرکت وفادار می سازد. هر یک از شبکه های اجتماعی دارای یک کارکرد ویژه و خاص هستند و بنابر نوع فعالیت کسب و کار، لازم است در یک یا چند شبکه اجتماعی حضور یافت.

نگاه دقیق به کسب و کار

بازاریابی ویروسی دیجیتال

بازاریابی ویروسی که نوع ویژه ای از بازاریابی دهان به دهان است، با تولید محتوای خاص منظوره شروع می شود. این محتوا باید بتواند در بین جامعه هدف بدون واسطه در گردش و توزیع قرار گیرد. شما هم می توانید محصولات خود را به روش ویروسی از شخصی به شخص دیگر انتقال دهید.
بازاریابی ویروسی یک از صادقانه ترین و پر اثرترین روشهای بازاریابی است، اما تولید محتوا برای بازاریابی ویروسی عملی بسیار سخت و پیچیده است و ما سعی می کنیم راهکاری برای تولید محتوا ایجاد نماییم.

تا کنون دیدگاهی نوشته نشده، اولین نفر باشید که دیدگاهش را بیان می کند.

دیدگاه شما

کاربر گرامی خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:
• لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
• دیدگاه های ارائه شده پس از بازبینی منتشر می‌شود.
• آدرس ایمیل در سایت نمایش داده نمی شود.