درباره آریا وندیداد

طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال
طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال طراحی پورتال
عکس عکس تصویر جایگزین
عکس عکس تصویر جایگزین
عکس عکس تصویر جایگزین
عکس عکس تصویر جایگزین
عکس عکس تصویر جایگزین
عکس عکس تصویر جایگزین
عکس عکس تصویر جایگزین
عکس عکس تصویر جایگزین
عکس عکس تصویر جایگزین

آریا وندیداد در یک نگاه

آریا وندیداد در یک نگاه


شرکت «توسعه فن‌آوری آریا وندیداد» توسط جمعی از کارشناسان ارشد فن‌آوری اطلاعات با هدف تولید نرم‌افزارهای هوشمند، جامع و سفارشی مبتنی بر وب و موبایل در سال 1395 تاسیس گردید.
تولید حجم انبوهی از بسته‌های نرم‌افزاری و عدم تطابق نظیر به نظیر نیازهای هر سازمان با نرم افزار مورد نظر، موجب گشته سازمان‌ها هزینه مازادی برای پوشش نیازمندی‌های خود بپردازند. این امر منجر به هدر رفتن منابع (مالی، نیروی انسانی و زمانی) سازمان‌ها شده است.
تولید نرم‌افزارهای خاص منظوره و سفارشی با قابلیت انعطاف پذیری در قبال نیازهای سازمان، به همراه ارائه راهکارهای عملیاتی برای حفظ یکپارچگی کلیه سیستم‌های سازمان می‌تواند نیاز امروز سازمان‌ها را مرتفع ساخته و باعث صرف جویی در منابع سازمان و ذی‌نفعان آن گردد. حفظ اصول یکپارچگی سیستم‌های سازمانی، عدم افزونگی در اطلاعات و وظایف کارمندان و مشتریان جزو اصول پیاده‌سازی سیستم‌های خاص منظوره و سفارشی در شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد است.
ما خود را مشاور، همکار و همراه کارفرمایان در جهت رسیدن آن‌ها به اهداف سازمانی و پیشرفت کسب‌و‌کارشان می‌دانیم.


گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی شرکت آریا وندیداد


به شرکت ها و موسساتی که در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به ثبت قانونی رسیده باشند و موضوع فعالیت آن ها در اساسنامه صرفاَ در زمینه انفورماتیک باشد شرکت های انفورماتیکی گفته می شود.
رتبه بندی شرکتهای انفورماتیک در واقع یک تقسیم ‌بندی کمی و کیفی در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور می باشد که در احراز صلاحیت شرکت‌ها برای تمامی پروژه‌های کامپیوتری از طریق شورای عالی انفورماتیک کشور یا معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور برای شرکت های انفورماتیکی صادر می گردد.
شرکت آریا وندیداد به عنوان یک شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات، با اخذ گواهینامه‌ی انفورماتیک موفقیت خود را در اثبات دانش و تجربه در زمینه فناوری اطلاعات نشان داده است.

گواهینامه انفورماتیک

افتخارات

افتخارات

مأموریت آریا وندیداد

ارائه خدمات تخصصی سفارشی در حوزه تولید نرم‌افزارهای مبتنی بر وب و موبایل

طراحی پورتال

چشم انداز آریا وندیداد

جزو 20 شرکت برتر حوزه پیاده‌سازی پورتال، وب سایت و برنامه‌های اختصاصی و سفارشی تا سال 1405.

طراحی پورتال

ارزش‌های سازمانی آریا وندیداد

  • مشتری مداری (پشتیبانی، گوش سپردن به کلام مشتری)
  • صداقت (صداقت در کار با مشتری، صداقت در بین همکاران)
  • نظم و انظباط فردی (پیروی از قوانین)
  • حفظ کرامت انسانی
  • خلاقیت و نوآوری
  • برنامه محوری
  • مسئولیت‌پذیری اجتماعی
طراحی پورتال
چرا آریا وندیداد؟

چرا آریا وندیداد؟


طراحی سفارشی

هر پروژه نرم‌افزاری دارای یک فرآیند تولید منحصر به فرد است و اهداف خاص خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک روش اجرایی برای همه پروژه‌ها وجود ندارد. تیم توسعه آریا وندیداد آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک پورتال مناسب با در نظر گرفتن جنبه های کاربردپذیری، امنیت، جامعیت، یکپارچگی و زیبایی را توسعه دهد که پاسخگوی نیازهای منحصر به فرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی در اجرای پروژه نیست و ما ایده‌های شما را به نرم‌افزار تبدیل می‌کنیم. آنچه که در رویای شماست، در مقابل شما خواهد بود.

طراحی خاص منظوره

همیشه سعی بر آن داشته‌ایم هر پروژه طراحی ویژه و خاص منظوره خود را دارا باشد. در ابتدای پروژه و در طی روند توسعه پروژه ایده‌های مختلف را مورد آزمایش قرار می‌دهیم تا بهترین پاسخ را دریافت نماییم. بهترین پاسخ از رضایت فردی افراد تیم و بهترین پاسخ از رضایت ذی نفعان پورتال طراحی شده هدف اولیه تیم است.

قابلیت اطمینان

استفاده از بهترین فن‌آوری به جای استفاده از آخرین فن‌آوری همیشه سر لوحه اجرای پروژه در تیم توسعه شرکت آریا وندیداد است. بهترین فن‌آوری می‌تواند بهترین قابلیت‌ها، استانداردها و شرایط ویژه را برای یک سیستم فراهم آورد. اجرای ماژول‌های متعدد در جهت تولید سیستمی توانا همراه با اطمینان از صحت کدهای تولید شده با کمترین میزان شکست برنامه می‌تواند بستری مناسب برای اجرای پورتال‌های بزرگ و سازمانی باشد تا مشتریان کسب و کار با اطمینانی کامل نسبت به استفاده و اعتماد به شما کسب و کارتان را دنبال نمایند.

سازگاری

گستردگی کاربران یک پورتال ایجاب می‌نماید یک پورتال بتواند در صفحه‌های نمایش با سایزهای مختلف از جمله دستگاه‌های موبایل، تبلت، مانیتور و ... به بهترین شکل ممکن در دسترس باشد. تمامی قابلیت‌های پورتال نیز باید در انواع مرورگرهای استاندارد در دسترس بوده و کاربران باید بتوانند بدون در نظر گرفتن مرورگر مورد استفاده از پورتال تجربه‌ای موفق را بدست آورند.

امنیت

یکی از بارزترین خصوصیات پورتال‌های طراحی شده با استفاده از فریمورک اورکا و گلاویژ، امنیت می‌باشد. کدهای نوشته شده و امکانات و قابلیت‌های توسعه یافته در حوزه امنیت در این فریمورک بارها در آزمون‌های امنیت شرکت‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته و قرار می‌گیرد. یک پورتال با امنیت پایین به هیچ وجه نمی‌تواند اعتماد مشتریان یک کسب و کار را به دست‌آورد. بنابراین در هر زمان امنیت مهم‌ترین نقطه هدف پورتال‌های طراحی شده خواهند بود. به همین منظور ما برای حفظ و حراست از دارایی‌های کسب‌و‌کار موجود در پورتال طراحی شده، تا پایان دوره خدمات پس از فروش رفع تمامی نقایص امنیتی مبتنی بر کدهای نوشته شده در فریمورک اورکا و گلاویژ را گارانتی می‌نماییم.
همچنین به جهت دریافت گواهینامه امنیت توسط کارفرمایان محترم، این شرکت آمادگی کامل خود را جهت هر گونه همکاری با شرکت‌های صادر کننده گواهی نامه امنیت اطلاعات برای پورتال‌ها، اعلام می‌دارد.

زمان‌بندی و مدیریت پروژه

تیم چابک توسعه آریا وندیداد با استفاده از ابزارهای مدیریت تیمی این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوان در هر زمان نسبت به وضعیت اجرای پروژه دید مناسبی به دست‌آورد. این امکانات کمک می‌کنند تا پیشرفت پروژه در هر زمان زیر نظر مدیریت بوده و مسایل پروژه پیش از تبدیل شدن به مشکلات مرتفع گردند و پروژه بتواند مطابق برنامه زمان‌بندی خود پیش برود.


سرمایه های انسانی


آریا وندیداد با تجربه گروهی از کارشناسان ارشد فن‌آوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز نموده و از دانش و توان افراد بسیاری به صورت مستقیم و غیر مستقیم در انجام پروژه‌های بزرگ فن‌آوری اطلاعات بهره برده است. ما ادعا می‌کنیم آریا وندیداد در عین کوچکی، تیم چابک و نمونه مناسبی از تعامل و همکاری را در طی این سال‌ها به نمایش گذاشته و توانسته است مسیر پر فراز و نشیب پیشرفت در تکنولوژی را با موفقیت طی نماید. این مهم به دست توانای کارشناسان و تعامل سازنده شرکت‌های کارفرمایان محترم در طی این سال‌ها به دست آمده است.
تیم مدیریت آریا وندیداد با توجه به نیاز هر پروژه به جذب نیروی متخصص پرداخته و همواره استفاده از نیروی جوان و به‌روز از اولویت‌های جذب نیروی انسانی در شرکت بوده است.
اگر تمایل دارید بخشی از موفقیت تیم آریا وندیداد باشید، خوشحال خواهیم شد با ما تماس بگیرید: فرصت شغلیجامعه متن باز: آریا بوت استرپ


آریا وندیداد ابزاری رایگان و بسیار پر کاربرد را تهیه و در اختیار کاربران قرار داده است: کتابخانه آریا بوت استرپ
با بهره گیری از کتابخانه آریا بوت استرپ، پروژه های نسخه موبایل، واکنشگرا برای وب طراحی کنید. آریا بوت استرپ، یک ابزرا رایگان برای توسعه وب سایت ها است که از اچ تی ام ال، استایل و جاوا اسکریپت تشکیل شده. می توانید به سرعت نمونه اولیه یا برنامه خود را با استفاده از الگوها و نمونه های طراحی شده توسعه دهید. آریا بوت استرپ بر مبنای آخرین نسخه های بوت استرپ ایجاد شده است. بنابراین تمام قابلیتهای بوت استرپ در این کتابخانه مهیا است.
آریا بوت استرپ بر خلاف بوت استرپهای راست چین، از هر دو چارچوب راست چین و چپ چین به صورت همزمان در یک فایل پشتیبانی می کند.

ویژگی های آریا بوت استرپ در مقابل نسخه های بوت استرپ راست چین

• نیازی به لود نمودن فایلهای مجزا نیست.
• نیازی به تعیین فایل استایل برای صفحات فارسی و انگلیسی به صورت مجزا نیست.
• کاربر نهایی یک فایل را دانلود نموده و با همان فایل هر دو جهت چیدمان برای سایتهای فارسی و انگلیسی را خواهد داشت که در سرعت و حجم دانلود تاثیر مستقیم دارد.
• کروسل راست چین شده، که تصاویر از سمت راست وارد شده و از سمت چپ خارج می شوند.

وب سایت آریا بوت استرپ