آریا وندیداد | پلنهای قیمت

معرفی پلن های پایه خدمات طراحی پورتال، وب سایت و برنامه های تحت وبقیمت طراحی پورتال

این روزها شرکت‌های طراحی پورتال و وب سایت که به صورت تیمی پروژه را پیش می‌برند پیشنهادات متفاوتی برای قیمت طراحی پورتال ارائه می‌دهند که کارفرما را با یک سوال مهم روبه‌رو می‌کند؛

چرا برای طراحی پورتال یا وب سایت هزینه مشخص و یکسانی وجود ندارد؟
پاسخ کوتاه این است که: کار طراحی پورتال یا وب سایت، بسیار کیفی است. در همین راستا شرکت آریا وندیداد برای شفاف سازی قیمت طراحی پورتال و وب سایت پلن‌های طلا، پلاتین، الماس، یاقوت را معرفی می کند.

لازم به ذکر است که در طراحی پورتال، کیفیت پشتیبانی پورتال به اندازه کیفیت انجام پروژه یا حتی بیشتر اهمیت دارد و پشتیبانی خوب تنها توسط شرکت‌های با تجربه و سابقه بدرستی انجام می‌شود.

قدم های طراحی پورتال

«وب سایت بزرگترین ویترین برای هر کسب و کار است»


اگر می‌خواهید یک پورتال یا وب سایت قدرتمند داشته باشید تا بتوانید توسط آن خدمات، محصولات، تبلیغات یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل و موتورهای جستجو دیگر بیاورید، باید تمام اصول فنی کد نویسی و ظاهر طراحی پورتال یا وب سایت را رعایت کنید . طراحی پورتال، استفاده از سئو و تکنیک‌های آن در وب سایت نیاز به دانش ویژه‌ای دارد به همین منظور بهتر است طراحی پورتال، افزایش رتبه و بهینه‌سازی آن را به یک تیم متخصص بسپارید تا این کار را به درستی انجام دهند.
یک شرکت طراحی پورتال حرفه ای می‌تواند خدمات طراحی پورتال با موضوعات مختلف برای انواع شرکت‌ها، املاک، اشخاص مختلف، سازمان‌ها یا صنعت‌های دیگر را ارائه ‌دهد و همچنین باید توانایی توسعه و پشتیبانی پورتال را در تمام حوزه‌ها داشته باشد.

پلنهای طراحی پورتال سازمانی

استیو جابز

«کیفیت بسیار بیش از کمیت اهمیت دارد»


استیو جابز


قیمت طراحی پورتال


برای انتخاب شرکت خوب در حوزه طراحی وب سایت، بهتر است به صفحه نمونه کارها و بازخورد کیفی عملکرد شرکت مورد نظر توجه کنید. اگر جزییات بیشتری از حوزه کاری خود به شرکت ارائه دهید، متخصصان طراحی پورتال درک درست تری از حوزه کاری شما پیدا میکنند و این نکته به متخصصان این امر در طراحی و نحوه پیاده سازی وب سایت کمک بزایی می‌کند، درنتیجه برآورد هزینه پرداختی شما به واقعیت نزدیک‌تر است.
توجه داشته باشید مواردی که برای هر قسمت از وب سایت شما کم یا زیاد می‌شود، در محاسبه هزینه طراحی وب سایت تاثیرگذار است و ممکن است هزینه طراحی وب سایت شما را کاهش یا افزایش دهد.
بهتر است قبل از تصمیم به انتخاب شرکت مناسب در این حوزه، هدف خود را از راه اندازی وب سایت مشخص کنید تا بتوانید بسته به معیارهایی که دارید، بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید.
 شرکت آریا وندیداد با ارائه کیفیت بالا و سابقه درخشان در زمینه طراحی انواع پورتال و وب سایت سفارشی و بهینه‌سازی آن می‌تواند کمک بسزایی در حوزه کسب‌و‌کارتان ارائه دهد.

 

طراحی پورتال با کیفیت

اگر قصد راه اندازی کسب‌و‌کار آنلاین را دارید تیم آریا وندیداد به شما پیشنهاد می کند که به هیچ وجه از پورتال یا وب سایت های ارزان قیمت و قالب آماده استفاده نکنید، همیشه از قدیم گفتند که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. اگر قصد راه اندازی کسب و کار جدید در فضای مجازی را دارید پس باید از ابتدای کار زیر ساخت خوبی داشته باشید. شما می توانید با یک طراحی پورتال حرفه ای و اختصاصی که تماما متناسب با نیاز و خواسته و سلیقه شما می باشد کار خود را آغاز نمایید. توجه داشته باشید که این کار قطعا هزینه بالایی را برای شما دربردارد، اما در آخر خیالتان راحت است که از طریق همین صرف هزینه می توانید به درآمدزایی بیشتری بپردازید.
اگر یک پورتال حرفه ای می خواهید، یک پورتال آماده و ارزان قیمت، هیچ وقت نمی تواند قابلیت ها و ویژگی های پورتال اختصاصی را داشته باشد. از این جهت طراحی پورتال های اختصاصی قابلیت های بیشتری دارند و تعرفه طراحی پورتال، قیمت بالاتری دارد که طبق سلیقه کارفرما از همان ابتدای کار کد نویسی می شود.
همچنین یکی از نکاتی که کارفرماهای محترم باید بیشتر به آن توجه کنند امنیت در پورتال های سفارشی است. پورتال های سفارشی شرکت آریا وندیداد بر پایه فریمورک گلاویژ پیاده‌سازی می‌شوند که از امنیت بالایی برخوردار است و تمامی تست های امنیتی را به خوبی گذرانده است و علاوه بر آن شرکت آریا وندیداد همیشه در زمان عقد قرارداد اعلام میکند که کارفرمای محترم می توانند در صورت نیاز، هرگونه تست امنیتی لازم را جهت کسب اطمینان بیشتر انجام دهند.

پلنهای طراحی پورتال سازمانی