آریا وندیداد | خدمات تخصصی و سفارشی

آنچه را نیاز دارید خلق می کنیم!

استفاده از مناسب‌ترین فن‌آوری در جهت ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان همراه با نوآوری در ارائه خدمات در طراحی وب سایت و برنامه موبایل، امری است که سرلوحه کار پرسنل شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد قرار دارد. ما معتقدیم با ارائه یک توسعه درست و یک پشتیبانی مناسب می‌توانیم همراه با نوآوری و ارزش‌های ایجاد شده، همگام با شما در مسیری در جهت رشد و تعالی همقدم باشیم.

آنچه که ما به دنبال آن هستیم، اجرای دقیق، منظم، مطمئن، خلاقانه و یک اثر ویژه برای هر کسب‌و‌کار است تا ابتدا رضایت فردی تک‌تک اعضای تیم، صاحبان کسب‌و‌کار و مشتریان آن را به دست آورد.

رویکرد شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد صرفا تولید ابزارهای اینترنتی و نرم‌افزاری از جمله پورتال سازمانی، وب سایت و نرم‌افزارهای سفارشی نیست؛ بلکه هدف، ارائه راهکاریست تا صنوف مختلف بتوانند با استفاده از ابزارهای سفارشی به نتیجه مطلوب خود رسیده و میزان فروش، ارائه خدمات یا رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهند. این مهم با استفاده از راهکارهای اینترنتی مبتنی بر خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه‌های اجتماعی بر اساس یک برنامه مدون حاصل می‌گردد.

سازمان شما برای پیشبرد اهداف خود نیازمند نرم افزارها و برنامه های سفارشی و خاص منظوره است، ما کمک می کنیم تا ایده هایتان به واقعیت رسیده و کسب و کارتان پیشرفت نماید.

طراحی پورتال سازمانی

حجم انبوه تولید بسته‌های نرم‌افزاری در سالهای اخیر و عدم تطابق نظیر به نظیر نیازمندی‌های سازمانی با امکانات بسته‌های از پیش طراحی و تولید شده، موجب گردیده سازمان‌ها با هزینه‌های مازادی روبرو گشته که منجر به هدر رفتن منابع سازمانها گردیده است.
حفظ اصول یکپارچگی سیستم‌های سازمانی، عدم افزونگی در اطلاعات و وظایف کارمندان و مشتریان جزو اصول پیاده‌سازی سیستم‌های خاص منظوره در شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد است. به همین منظور تولید برنامه های هوشمند، جامع و سفارشی مبتنی بر وب و موبایل اصلی ترین هدف و ماموریت شرکت توسعه فن آوری آریا وندیداد است.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی پورتال

طراحی وب سایت

امروزه دسترسی سریع، راحت و ارزان یکی از قابلیت‌ها و خدمات ارزش افزوده‌ای است که توسط شرکت‌ها، موسسات و بنگاه‌های کسب‌و‌کار برای مشتریان فراهم می‌گردد. برای نیل به این هدف، مهم‌ترین و بزرگ‌ترین ابزاری که در دسترس قرار دارد، باید انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد. اینترنت به عنوان بزرگ‌ترین شبکه دسترسی اطلاعات فرصتی بسیار عالی برای اطلاع رسانی و ارائه خدمات به ارازنترین شکل ممکن است.

ایجاد یک پایگاه به عنوان مرکز سرویس و خدمات برای مشتریان و ارتباط آن‌ها کسب‌و‌کار راه‌حل مناسبی است که می‌تواند در ایجاد اعتبار، راضیتمندی، وفاداری مشتریان، گسترش کسب‌و‌کار، درآمدزایی و ... کمک کننده باشد. این پایگاه یک وب سایت خواهد بود که باید بتواند تمامی نیازمندی‌های مشتریان را پاسخگو بوده و شروع ارتباط مشتریان با کسب‌و‌کار باشد.

پس از راه‌اندازی پایگاه وب، می‌توان از شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و وب سایت‌های دیگر برای گسترش خدمات پایگاه وب یا بازاریابی گسترده بهره برد. اما همچنان وب سایت به عنوان نقطه مرکزی ارتباط مشتریان فعالیت خواهد نمود.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی وب سایت

برنامه های مبتنی بر موبایل

با توجه به رشد فن‌آوری تلفن‌های همراه و دستگاه‌های قابل حمل، شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد از ابتدای فعالیت خود تمرکز، پژوهش و سرمایه‌گذاری خود را در این عرصه آغاز نموده و تولید محصولات نرم‌افزاری مبتنی بر انواع سخت‌افزارها و سیستم عامل‌های موبایل را جزو خدمات خود برای مشتریان قرار داده است.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی پورتال

پلت فرم شبکه اجتماعی

شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد با بهره‌گیری از آخرین فن‌آوری‌های حوزه طراحی و برنامه‌نویسی وب سایت، فریمورک شبکه اجتماعی با عنوان «کاملیون»، با امکان صد در صد شخصی‌سازی را پیاده‌سازی نموده و این امکان را برای مشتریان و کارفرمایان محترم فراهم می‌سازد تا پاسخ‌گوی تمامی نیازمندی‌های راه‌اندازی شبکه اجتماعی بدون هیچ‌گونه محدودیتی باشد.
این فریمورک به گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی گردیده که بتواند جوابگوی تمامی نیازمندی‌های حوزه شبکه‌های اجتماعی باشد. تمامی مفاهیم اساسی و اصول شبکه‌های اجتماعی که برای راه‌اندازی یک سرویس مورد نیاز است در این فریمورک قرار گرفته است. با توجه به ساختارهای متفاوت و امکانات متفاوت مورد نیاز شبکه‌های اجتماعی، می‌توان این فریمورک را با تنظیمات مختلفی که در آن تعبیه شده است، به سرعت با محیط اجتماع مورد نظر هماهنگ نمود.
همچنین این فریمورک می‌تواند برای ثبت انواع داده‌های مختلف کاربران مورد استفاده قرار گیرد. که بنا به هر نیاز و تعریف هر شبکه اجتماعی باید صفحات لازم برای ثبت و نگه‌داری اطلاعات کاربران (از جمله متن، تصویر، ویدیو و ...) طراحی و پیاده‌سازی گردد.
از آنجا که صد در صد کدهای این فریمورک توسط شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد پیاده‌سازی گردیده، امکان تغییرات مورد نیاز کارفرمایان محترم با توجه به ماهیت شبکه اجتماعی مورد نظر و سلایق مختلف مهیا است.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی سایت

بازاریابی دیجیتالی (اینترنت مارکتینگ)

در دنیایی که ارائه خدمات، بدون ملاقات یکدیگر (فروشنده و خریدار) صورت می‌پذیرد، از قافله جا نمانید!
قرن حاضر و پیش رو جاییست که ابزارها، تکنولوژی‌ها و فناوری اطلاعات به کمک کسب و کارها آمده تا خود را بی حد و مرز به بازار هدف معرفی نمایند، بنابراین وجود بستری جامع برای ارائه اطلاعات در خصوص خدمات و محصولات، قدم اول هر کسب و کاریست.
رویکرد شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد صرفا تولید ابزارهای اینترنتی و نرم‌افزاری از جمله پورتال سازمانی، وب سایت و نرم‌افزارهای سفارشی نیست؛ بلکه هدف، ارائه راهکاریست تا صنوف مختلف بتوانند با استفاده از ابزارهای سفارشی به نتیجه مطلوب خود رسیده و میزان فروش، ارائه خدمات یا رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهند. این مهم با استفاده از راهکارهای اینترنتی مبتنی بر خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه‌های اجتماعی بر اساس یک برنامه مدون حاصل می‌گردد.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی پورتال

مراحل توسعه نرم‌افزار در آریا وندیداد

0 - نیازسنجی

ما اعتقاد داریم هر پروژه یک فعالیت منحصربفرد است و پیش از شروع هر پروژه بررسی نیازهای هر سازمان مهمترین مرحله شروع این فعالیت است و توجه به تمامی نیازهای سازمان بزرگترین قدم در رسیدن به اهداف سازمانی است.

1 - طراحی اولیه سیستم

پس از بررسی نیازهای سازمان، طراحی اولیه سیستم صورت می پذیرد. خروجی این مرحله مستنداتی است که معمولا به شکل طراحی های Wireframe رسم می گردد، این مستندات به کارفرمایان دید کلی سیستمی که قرار است پیاده سازی گردد را مهیا می سازد. پس از این مرحله کارفرما میتواند نسبت به برآورد پروژه (زمان، مدت و هزینه) اقدام نماید.
طراحی اولیه سیستم

2 - پیاده سازی

بر مبنای نیازهای سازمان و طراحی های اولیه که مورد تایید کارفرما قرار گردیده، عملیات طراحی و پیاده سازی سیستم آغاز می گردد. مدیریت پروژه بر مبنای متدولوژی agile و روش scrum در تیم توسعه شرکت انجام می شود. بنابراین بر اساس اسپرینت تعریف شده بر اساس مشخصات پروژه، نماینده کارفرما می‌تواند در جلسات شروع اسپرینت حضور یافته و در انتخاب فعالیت‌های هر اسپرینت اولویت‌های سازمان را مد نظر قرار دهد تا در انتهای هر دوره یک نسخه از نرم‌افزار قابل استفاده در سازمان مورد استفاده قرار گیرد.
پیاده سازی

3 - استقرار و اجرا

پس از پیاده سازی، عملیات استقرار و اجرای سیستم آغاز می‌گردد و شرایط لازم جهت به اجرا درآمدن سیستم در سازمان با همکاری کارفرما صورت می‌پذیرد. در این مرحله تیم استقرار تمام تلاش خود را در همکاری با سازمان می‌نماید تا مسائل فنی و اداری مرتفع گردیده و موانع جاری‌سازی سیستم رفع گردد.
استقرار و اجرا

4 - پشتیبانی

پس از خاتمه عملیات استقرار جهت بروزآوری و زنده ماندن نرم‌افزار تهیه شده، عملیات پشتیبانی آغاز می‌گردد. در این مرحله سعی بر آن است امکانات و قابلیت‌های سیستم در جهت سهولت و افزایش کارایی سیستم به اجرا درآید تا چرخه استفاده سیستم در سازمان به صورت کامل برقرار گردد.