خدمات تخصصی و سفارشی طراحی پورتال

آنچه را نیاز دارید خلق می کنیم!

شرکت توسعه فن آوری آریا وندیداد در زمینه ارائه خدمات تخصصی فناوری اطلاعات فعالیت می کند.
عمده فعالیتهای شرکت در دو دسته نرم افزار و سخت افزار ارائه می شوند. خدماتی که در حوزه نرم افزار قرار دارند، عمدتا در خصوص طراحی، پیاده سازی و اجرای نرم افزارهای سفارش مشتری است، یا به عبارتی تخصص ما تولید نرم افزارهای سفارشی مبتنی بر وب و موبایل است. خدمات طراحی و اجرای مرکز داده و زیرساخت شبکه از عمده فعالیتهای ما در حوزه سخت افزار است، در همین راستا، ارائه لیست های فنی تجهیزات، تهیه مستندات و سایر خدمات وابسته به مرکز داده نیز جزو سبد خدمات سخت افزار قرار دارد.
ما تلاش می کنیم با ارائه مناسبترین خدمات به مشتریان گامی در جهت رشد و توسعه کسب و کار برداریم.

نرم افزارهای سفارش مشتری

نرم افزارهای سفارش مشتری

حجم انبوه تولید بسته‌های نرم‌افزاری در سالهای اخیر و عدم تطابق نظیر به نظیر نیازمندی‌های سازمانی با امکانات بسته‌های از پیش طراحی و تولید شده، موجب گردیده سازمان‌ها با هزینه‌های مازادی روبرو گشته که منجر به هدر رفتن منابع سازمانها گردیده است.
حفظ اصول یکپارچگی سیستم‌های سازمانی، عدم افزونگی در اطلاعات و وظایف کارمندان و مشتریان جزو اصول پیاده‌سازی سیستم‌های خاص منظوره در شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد است. به همین منظور تولید برنامه های هوشمند، جامع و سفارشی مبتنی بر وب و موبایل اصلی ترین هدف و ماموریت شرکت توسعه فن آوری آریا وندیداد است.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی پورتال
طراحی پورتال سازمانی

طراحی پورتال سازمانی

تیم تخصصی و مدیریت آریا وندیداد تجربه کاری بسیاری در صنایع مطرح کشور دارد، به همین سبب تیم فنی ما تجربه، تخصص و دانش پیاده سازی پورتالهای سازمانی با آخرین فناوری های روز دنیا را داشته و هر روز نیز در جهت بهبود و ارتقاء سطح کیفی خدمات خود در تلاش است تا بهترین و مناسبترین راهکارهای نرم افزاری را به کارفرمایان ارائه دهد.

معماری مناسب، امنیت، ظاهر کاربرپسند، کارآمدی برنامه و استفاه از فناوری های درست در پیاده سازی نرم افزارها جزو اصول اولیه تولید یک محصول نرم افزاری در شرکت آریا وندیداد است.

ما تلاش می کنیم؛ پورتالهای سازمانی با بالاترین حد کیفیت ممکن در ارائه خدمات به مشتریان کسب و کار شما، تولید شوند.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی پورتال
طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

امروزه دسترسی سریع، راحت و ارزان یکی از قابلیت‌ها و خدمات ارزش افزوده‌ای است که توسط شرکت‌ها، موسسات و بنگاه‌های کسب‌و‌کار برای مشتریان فراهم می‌گردد. برای نیل به این هدف، مهم‌ترین و بزرگ‌ترین ابزاری که در دسترس قرار دارد، باید انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد. اینترنت به عنوان بزرگ‌ترین شبکه دسترسی اطلاعات فرصتی بسیار عالی برای اطلاع رسانی و ارائه خدمات به ارازنترین شکل ممکن است.

ایجاد یک پایگاه به عنوان مرکز سرویس و خدمات برای مشتریان و ارتباط آن‌ها کسب‌و‌کار راه‌حل مناسبی است که می‌تواند در ایجاد اعتبار، راضیتمندی، وفاداری مشتریان، گسترش کسب‌و‌کار، درآمدزایی و ... کمک کننده باشد. این پایگاه یک وب سایت خواهد بود که باید بتواند تمامی نیازمندی‌های مشتریان را پاسخگو بوده و شروع ارتباط مشتریان با کسب‌و‌کار باشد.

پس از راه‌اندازی پایگاه وب، می‌توان از شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و وب سایت‌های دیگر برای گسترش خدمات پایگاه وب یا بازاریابی گسترده بهره برد. اما همچنان وب سایت به عنوان نقطه مرکزی ارتباط مشتریان فعالیت خواهد نمود.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی وب سایت

برنامه های مبتنی بر موبایل

با توجه به رشد فن‌آوری تلفن‌های همراه و دستگاه‌های قابل حمل، شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد از ابتدای فعالیت خود تمرکز، پژوهش و سرمایه‌گذاری خود را در این عرصه آغاز نموده و تولید محصولات نرم‌افزاری مبتنی بر انواع سخت‌افزارها و سیستم عامل‌های موبایل را جزو خدمات خود برای مشتریان قرار داده است.

برنامه های مبتنی بر موبایل می توانند آسودگی کارکرد با نرم افزار را برای کاربران فراهم نمایند.

اطلاعات بیشتر مشاوره رایگان
برنامه های مبتنی بر موبایل
پلت فرم شبکه اجتماعی

پلت فرم شبکه اجتماعی

شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد با بهره‌گیری از آخرین فن‌آوری‌های حوزه طراحی و برنامه‌نویسی وب سایت، فریمورک شبکه اجتماعی با عنوان «کاملیون»، با امکان صد در صد شخصی‌سازی را پیاده‌سازی نموده و این امکان را برای مشتریان و کارفرمایان محترم فراهم می‌سازد تا پاسخ‌گوی تمامی نیازمندی‌های راه‌اندازی شبکه اجتماعی بدون هیچ‌گونه محدودیتی باشد.
این فریمورک به گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی گردیده که بتواند جوابگوی تمامی نیازمندی‌های حوزه شبکه‌های اجتماعی باشد. تمامی مفاهیم اساسی و اصول شبکه‌های اجتماعی که برای راه‌اندازی یک سرویس مورد نیاز است در این فریمورک قرار گرفته است. با توجه به ساختارهای متفاوت و امکانات متفاوت مورد نیاز شبکه‌های اجتماعی، می‌توان این فریمورک را با تنظیمات مختلفی که در آن تعبیه شده است، به سرعت با محیط اجتماع مورد نظر هماهنگ نمود.
از آنجا که صد در صد کدهای این فریمورک توسط شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد پیاده‌سازی گردیده، امکان تغییرات مورد نیاز کارفرمایان محترم با توجه به ماهیت شبکه اجتماعی مورد نظر و سلایق مختلف مهیا است.

اطلاعات بیشتر مشاوره رایگان
بازاریابی دیجیتالی

بازاریابی دیجیتالی (اینترنت مارکتینگ)

در دنیایی که ارائه خدمات، بدون ملاقات یکدیگر (فروشنده و خریدار) صورت می‌پذیرد، از قافله جا نمانید!
قرن حاضر و پیش رو جاییست که ابزارها، تکنولوژی‌ها و فناوری اطلاعات به کمک کسب و کارها آمده تا خود را بی حد و مرز به بازار هدف معرفی نمایند، بنابراین وجود بستری جامع برای ارائه اطلاعات در خصوص خدمات و محصولات، قدم اول هر کسب و کاریست.
رویکرد شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد صرفا تولید ابزارهای اینترنتی و نرم‌افزاری از جمله پورتال سازمانی، وب سایت و نرم‌افزارهای سفارشی نیست؛ بلکه هدف، ارائه راهکاریست تا صنوف مختلف بتوانند با استفاده از ابزارهای سفارشی به نتیجه مطلوب خود رسیده و میزان فروش، ارائه خدمات یا رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهند. این مهم با استفاده از راهکارهای اینترنتی مبتنی بر خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه‌های اجتماعی بر اساس یک برنامه مدون حاصل می‌گردد.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی پورتال
تامین نیروی تخصصی

تامین نیروی تخصصی

یکی از بزرگترین دغدغدهای امروز شرکتها و صاحبان کسب و کار، تامین نیروی انسانی برای اجرا یا پشتیبانی نرم افزارها و سرویسهای فناوری اطلاعات است. ما افتخار اجرای پروژه های متعددی در حوزه فناوری اطلاعات را داشته و نیروی متخصص و کارآمد ما می تواند مجری، ناظر یا پشتیبان سرویسها و خدمات شما در حوزه نرم افزار باشد.

تجربه، آشنایی با آخرین فناوری ها و دانش ارزنده تیم های فنی آریا وندیداد می تواند ضامن موفقیت و پشتیبان خدمات فناوری اطلاعات سازمان شما باشد.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی پورتال
طراحی و نگهداری مرکز داده

طراحی و نگهداری مرکز داده

مرکز داده هر سازمان مانند قلب یک سازمان در حال ارائه خدمت به کل بدنه یک سازمان و کسب و کار است. طراحی درست مرکز داده دارای استانداردهای ویژه ای است که رعایت آنها در اجرای هر پروژه لازم و ضروری است.

از آنچا که طراحی مرکز داده از اهمیت ویژه ای برخوردار است، شامل تخصصهای مختلفی نیز خواهد بود که می توان به برخی از آنها اشاره در دو حوزه سخت افزار و نرم افزار اشاره نمود:
طراحی سیستم سرمایش و تهویه هوا، طراحی سیستم اطفا حریق، طراحی سامانه برق پشتیبان، طراحی سامانه امنیت فیزیکی مرکز داده و ...
طراحی زیرساخت نرم افزار شبکه داده، طراحی سرویسها و خدمات نرم افزاری، طراحی امنیت نرم افزاری، طراحی سامانه پشتیبان گیری اطلاعات و ...

تیم تخصصی آریا وندیداد می تواند در زمینه های یاد شده خدمات مناسب و با کیفیتی ارائه نماید تا قلب سازمانتان همیشه تپنده باشد.

اطلاعات بیشتر قیمت طراحی پورتال

ایده هایتان را به واقعیت می رسانیم!

استفاده از مناسب‌ترین فن‌آوری در جهت ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان همراه با نوآوری در ارائه خدمات در طراحی وب سایت و برنامه موبایل، امری است که سرلوحه کار پرسنل شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد قرار دارد. ما معتقدیم با ارائه یک توسعه درست و یک پشتیبانی مناسب می‌توانیم همراه با نوآوری و ارزش‌های ایجاد شده، همگام با شما در مسیری در جهت رشد و تعالی همقدم باشیم.

آنچه که ما به دنبال آن هستیم، اجرای دقیق، منظم، مطمئن، خلاقانه و یک اثر ویژه برای هر کسب‌و‌کار است تا ابتدا رضایت فردی تک‌تک اعضای تیم، صاحبان کسب‌و‌کار و مشتریان آن را به دست آورد.

رویکرد شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد صرفا تولید ابزارهای اینترنتی و نرم‌افزاری از جمله پورتال سازمانی، وب سایت و نرم‌افزارهای سفارشی نیست؛ بلکه هدف، ارائه راهکاریست تا صنوف مختلف بتوانند با استفاده از ابزارهای سفارشی به نتیجه مطلوب خود رسیده و میزان فروش، ارائه خدمات یا رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهند. این مهم با استفاده از راهکارهای اینترنتی مبتنی بر خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه‌های اجتماعی بر اساس یک برنامه مدون حاصل می‌گردد.

سازمان شما برای پیشبرد اهداف خود نیازمند نرم افزارها و برنامه های سفارشی و خاص منظوره است، ما کمک می کنیم تا ایده هایتان به واقعیت رسیده و کسب و کارتان پیشرفت نماید.

تکنولوژی های نرم افزاری
تکنولوژی های سخت افزاری