آریا وندیداد | بازاریابی دیجیتالی

خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه های اجتماعی

در دنیایی که ارائه خدمات، بدون ملاقات یکدیگر (فروشنده و خریدار) صورت می‌پذیرد، از قافله جا نمانید!
قرن حاضر و پیش رو جاییست که ابزارها، تکنولوژی‌ها و فناوری اطلاعات به کمک کسب و کارها آمده تا خود را بی حد و مرز به بازار هدف معرفی نمایند، بنابراین وجود بستری جامع برای ارائه اطلاعات در خصوص خدمات و محصولات، قدم اول هر کسب و کاریست.

رویکرد شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد صرفا تولید ابزارهای اینترنتی و نرم‌افزاری از جمله پورتال سازمانی، وب سایت و نرم‌افزارهای سفارشی نیست؛ بلکه هدف، ارائه راهکاریست تا صنوف مختلف بتوانند با استفاده از ابزارهای سفارشی به نتیجه مطلوب خود رسیده و میزان فروش، ارائه خدمات یا رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهند. این مهم با استفاده از راهکارهای اینترنتی مبتنی بر خدمات سئو، تولید محتوای حرفه‌ای و پیاده سازی شبکه‌های اجتماعی بر اساس یک برنامه مدون حاصل می‌گردد.

شرکت توسعه فن‌آوری آریا وندیداد پس از عقد قرارداد توسعه و پیاده‌سازی و راه اندازی پورتال سازمانی یا وب سایت شما، تیم حرفه‌ای دیگر خود را وارد مرحله عمل نموده تا خدمات زیر را برای شما پیاده سازی نمایند:

  • مشاوره جهت تعیین استراتژی چگونگی پیاده سازی دیجیتال مارکتینگ مرتبط با صنعت و کسب و کار.
  • راه‌اندازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی پربازدید مطابق با استراتژی تعریف شده (فیس‌بوک، کانال تلگرام، اینستاگرام، آپارات و ...) متناسب با ارائه خدمات.
  • تهیه برنامه‌ای مدون مطابق با شبکه‌های اجتماعی انتخاب شده، جهت انتشار محتواهای اختصاصی.
  • طراحی و ساخت محتوا مطابق با برنامه تعیین شده، شامل تصویر، ویدئو و مقالات مرتبط.
  • به روز نگاهداشتن مداوم پورتال یا وب سایت با شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی شده.
«بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند»

برخی ابزارهای بازاریابی دیجیتالی

تیم مدیریت بازاریابی دیجیتال کار خود را از سند مدیریت بازاریابی شروع می نماید. این سند، مرجع تمام امور، بایدها، نبایدها، ابزارها و روشهایی است که در فازهای مختلف بازایابی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی ابزارهایی که تیم مدیریت بازاریابی دیجیتال از آنها برای بازاریابی بهره می برد در زیر آمده است:

طراحی واکنشگرا

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرایند افزایش کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت با افزایش دید وب سایت یا صفحه وب برای کاربران یک موتور جستجوگر وب است.
دنیای بهینه سازی موتورهای جستجو پیچیده و دائم در حال تغییر است. ما همیشه از روشهای هک کلاه سفید برای کسب رتبه در موتورهای جستجو استفاده می کنیم تا وب سایت یا پورتال طراحی شده، به صورت ارگانیک در بالاترین رتبه ها قرار گیرد.

نگاه دقیق به کسب و کار

بازاریابی محتوایی

تیم توسعه فن آوری آریا وندیداد سعی بر آن دارد تا با تمرکز بر روی ایجاد، انتشار و توزیع محتوا به صورت آنلاین بهترین مطالب را به مخاطبان ارائه دهد. امروزه تولید محتوا یکی از مهمترین و اصولی ترین روشهای بازاریابی است که علاوه بر انتشار اطلاعات برای کاربران، می تواند مجوب افزایش ترافیک وب سایت شده و کاربران و مخاطبان زیادی را به وب سایت هدایت نماید.

والت دیزنی

« ما در حال حرکت به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کار های جدید هستیم، زیرا کنجکاو هستیم و کنجکاوی ما را به مسیر های جدید هدایت می کند »

والت دیزنی

نگاه دقیق به کسب و کار

بازاریابی شبکه های اجتماعی

ایجاد یک بستر مناسب در حوزه بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند کمک چشم گیری به افزایش فروش مستقیم کالا بدون در نظر گرفتن واسطه را داشته باشد.
حضور مستمر، پر رنگ همراه با ارائه سرویسهای ویژه در شبکه های اجتماعی، موجب جلب نظر مخاطبان شده و آنها را به خدمات شرکت وفادار می سازد. هر یک از شبکه های اجتماعی دارای یک کارکرد ویژه و خاص هستند و بنابر نوع فعالیت کسب و کار، لازم است در یک یا چند شبکه اجتماعی حضور یافت.

نگاه دقیق به کسب و کار

بازاریابی ویروسی دیجیتال

بازاریابی ویروسی که نوع ویژه ای از بازاریابی دهان به دهان است، با تولید محتوای خاص منظوره شروع می شود. این محتوا باید بتواند در بین جامعه هدف بدون واسطه در گردش و توزیع قرار گیرد. شما هم می توانید محصولات خود را به روش ویروسی از شخصی به شخص دیگر انتقال دهید.
بازاریابی ویروسی یک از صادقانه ترین و پر اثرترین روشهای بازاریابی است، اما تولید محتوا برای بازاریابی ویروسی عملی بسیار سخت و پیچیده است و ما سعی می کنیم راهکاری برای تولید محتوا ایجاد نماییم.خدمات دیجیتال مارکتینگ تیم آریا وندیداد ()

ارائه خدمات آنالیز و تحلیل داده (آنالیز و تحلیل داده وب سایت Analytics)

تمامی وب سایت ها یا پورتال ها پس از منتشر شدن دارای داده های آماری مربوط به رفتار کاربران هستند که نیاز به آنالیز دارد. برای مثال کاربران از چه صفحه ای بیشتر بازدید کرده اند، کدام محتوا بیشتر مورد پسند کابران بوده، بازخورد کدام صفحه بهتر بوده، از چه دستگاهی وارد سایت یا پورتال شده اند مثلا موبایل، دسکتاپ یا چه دستگاهی می باشد و آمارهای دیگر.
این رفتارها نیازمند صبوری و تحلیل دقیق و درست طی یک سیکل زمانی معین است. شرکت آریا وندیداد مفتخر است که این مورد را به عنوان خدمات به کارفرماهای محترم ارائه میدهد.

مشاوره و بازاریابی (مشاره فناوری اطلاعات و بازاریابی دیجیتال)

مشاوره و بازاریابی اینترنتی به عنوان خدمات دیگری است که توسط شرکت آریا وندیداد ارائه می شود. بازاریابی محتوایی، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ویروسی دیجیتال

خدمات تولید محتوا (تدوین و تولید محتوا و ورود اطلاعات)

بسیاری از کارفرماها بر این باورند که پس از طراحی وب سایت یا طراحی پورتال دیگر نیازی به آپدیت کردن نیست از همین رو پورتال یا وب سایت طراحی شده را رها می کنندکه این امر باعث میشود موتورهای جستجو مانند: گوگل، بینگ و غیره از وب سایت شما حمایت نکنند و سایت شما در آنها دیده نشود یا خیلی کم دیده شود. همین امر باعث پایین آمدن ترافیک سایت یا پورتال شما می شود. با بروزرسانی محتوا طبق یک برنامه مدون و براساس استانداردهای موتورهای جستجو میتوانید در صفحه اول گوگل، بینگ و ... باشید، اینکار بصورت ارگانیک بوده و خدماتی است که توسط تیم توسعه فن آوری آریا وندیداد به منظور بهبود و کارایی بیشتر وب سایت یا پورتال شما ارائه داده می شود.


فروش بیشتر در بازار اینترنتی (سؤال کلیدی در بازاریابی از برایان تریسی)

آیا بازار وجود دارد؟

آیا بازاری وجود دارد؟ اولین سؤال این است: «آیا بازار وجود دارد؟» آیا کسانی وجود دارند که خدمات یا کالای مرا بخرند؟ به خاطر داشته باشید که نسبت موفقیت شکست در محصولات جدید ۸۰ به ۲۰ است. به عبارت دیگر ۸۰ درصد کل کالاهای جدید با شکست روبه رو می شوند. زیرا نمی توانند در بازار سهم لازم را به دست آورند. در نتیجه شرکت پول از دست میدهد و در مواقعی از فعالیت دست می کشد.
بیست درصد محصولات جدید موفق می شوند. بدین معنا که هزینه سرمایه گذاری خود را می پردازند و به سود می رسند. یکی از این ۲۰ کالا مشکل ستاره پیدا می کند. از میان ۱۰۰ محصولی که در یک سال به بازار معرفی می شود، تنها یکی از آنها در ردیف پرفروش ترین قرار می گیرد. برای مثال به بازار کاربردهای جدید برای تلفنهای هوشمند توجه کنید.

تحقیقات بازاری

در سال ۲۰۱۲ شرکتهای آمریکایی بیش از ۸ میلیارد دلار صرف انواع تحقیقات بازاری کردند. علت اصلی انجام دادن تحقیقات بازاری کشف کردن این موضوع است که آیا برای یک محصول یا خدمت به خصوص تقاضا و خریداری وجود دارد؟ و اینکه این کالا و خدمت چه باید بکند که به قیمتی فروخته شود که به اندازه کافی سود تولید کند. و با این حال به رغم همه این تحقیقات بازاری، ۸۰ درصد کالاها و خدمات جدید در همان سال اول یا دوم ارائه به بازار شکست می خورند.
اما امروزه راهکار بهتری وجود دارد. و آن این است که ابتدا و قبل از روانه کردن کالا به بازار، مشتری اش را پیدا کنید. هرگاه کالا یا خدمت جدیدی دارید، بلافاصله به یکی از مشتریان زنگ بزنید. به این مشتری بگویید که این کالا و یا این ایده خدماتی را دارید. آیا او حاضر است آن را بخرد؟ چه مبلغی حاضر است برای خرید آن بپردازد؟ به نظر مشتری چه اشکالات و نقطه ضعفهایی در ایده اولیه شما برای یک محصول یا خدمت وجود دارد؟
با آزمون کردن زودهنگام بازار و نظرخواهی کردن از مشتریان می توانید با سرعت بیشتری محصول خود را به فروش برسانید و هم زمان هزینه تهیه کالای جدید خود را پایین بیاورید.

وسعت بازار چه اندازه است؟

دومین سؤالی که باید بکنید این است که آیا بازار مربوط به کالا یا خدمات شما به اندازه کافی بزرگ است؟ این سؤالی است که به شکلی حیرت انگیز شرکتها نمی کنند و یا جوابی به آن نمی دهند. با این حال این مطلبی است که باید بدانید: آیا می توانید به اندازه کافی کالایتان را بفروشید تا به لحاظ اقتصادی سودآور باشد؟
در تحلیل اولیه شما مشخص می کنید که برای تولید کالا یا خدمت چه هزینه ای باید پرداخت کنید و نیز چه قیمتی باید روی کالا و محصول خود
بگذارید تا سودآور باشد.
آنگاه باید مشخص کنید که هفته ای، ماهی، و سالی، چند واحد از این محصول را باید بفروشید تا سرمایه گذاریتان مقرون به صرفه شود و زحمت شما را جبران کند. و سرانجام باید مشخص کنید آیا به اندازه کافی مشتری بالقوه برای کالا یا خدمت شما وجود دارد که با خرید خود شما را به خواسته تان برساند.

آیا بازار متمرکز است؟

سومین سؤالی که باید بکنید این است: «آیا بازار به اندازه کافی متمرکز است؟» صرفا به این دلیل که میتوانید مشتریانی در نقاط مختلف پیدا کنید که مایل به خرید کالا یا خدمت شما باشند، معنایش این نیست که بازار به اندازه کافی متمرکز است که شما بتوانید به کمک برنامه های تبلیغاتی خود به آنها دسترسی پیدا کنید.
کالا یا خدمتی که برایش بازار بزرگی وجود دارد ممکن است محسوس و قابل دسترسی نباشد زیرا به کمک رسانه های موجود تبلیغاتی ممکن است نتوانید توجه خریداران بالقوه را به خود جلب کنید. البته خبر خوش این است که در روزگار فعلی می توانید به اقصی نقاط کشور اطلاع رسانی کنید و این اطلاع رسانی را با قیمتی نازل تر از همیشه انجام دهید.
از آن جهت بدترین است که بسیاری از کسانی که از طریق اینترنت پیام شما را دریافت می کنند ممکن است کمترین علاقه ای به محصول شما نداشته باشند و به همین جهت آن را بلافاصله پاک کنند. اما خوبی اینترنت هم به این است که میتوانید در آن واحد به صدها هزار نفر اطلاع رسانی کنید.

تا کنون دیدگاهی نوشته نشده، اولین نفر باشید که دیدگاهش را بیان می کند.

کاربر گرامی خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:
• لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
• دیدگاه های ارائه شده پس از بازبینی منتشر می‌شود.
• آدرس ایمیل در سایت نمایش داده نمی شود.