آریا وندیداد | پلن های قیمت | یاقوت

معرفی پلن یاقوت، از طراحی پورتال

پلن یاقوت برای طراحی اپلیکیشن، مارکت پلیس و بازار آنلاین؛ شامل ثبت نام دامنه رایگان .Com و .ir و هاست رایگان 1 ساله ویندوز همراه با پیاده‌سازی و طراحی قالب پورتال به صورت خاص منظوره توسط شرکت آریا وندیداد می‌باشد.• طراحی مارکت پلیس یا بازار آنلاین

طراحی ماریکت پلیس

مارکت پلیس یک پورتال تجارت الکترونیک است که محصولات مختلفی را از فروشندگان مختلف ارائه می‌دهد.
بعضی از معروفترین بازارهای آنلاین عبارتند از آمازون، دیجی کالا، eBay، والمارت، علی بابا و ...
همچنین شرکت‌ها از بازارهای آنلاین یا مارکت پلیس‌ها برای ارتباط با مشتریانی که می‌خواهند محصولات و خدمات خود را خریداری کنند استفاده می‌کنند.
این نوع پورتال‌ها دارای ویژگی‌های مختلفی مانند انواع کاربر، نهادهای مختلف و سطح دسترسی‌های مختلف است که طراحی این نوع پورتال‌ها را از دیگر پورتال‌ها متمایز می‌کند و در نوع خود منحصر به فرد هستند.

اطلاعات بیشتر


• طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپ موبایل

با استفاده از ایجاد اپلیکیشن موبایل می‌توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط و دسترسی بیشتری به مشتریان خود بدهید. البته باید کسب وکارتان پتانسیل لازم برای ایجاد اپلیکیشن را داشته باشد در صورت داشتن بستر مناسب می‌توانید طراحی اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی، زیبا و همچنین یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.
تیم طراحی اپلیکیشن توسعه فن‌آوری آریا وندیداد، با مهارت و تجربه بالا آماده است تا با شما در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید همراه باشد. تیم آریا وندیداد متنوع ترین امکانات و همین‌طور مناسب‌ترین قسمت طراحی اپلیکیشن را به شما ارائه خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر


• نمونه طراحی پورتال مارکت پلیس در حوزه املاک، مشاغل و ...