پلن های قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی پورتال

هزینه طراحی سایت اختصاصی

هزینه‌های طراحی پورتال بسیار متفاوت است چون کار طراحی و توسعه پورتال کاری کیفی است. برای پاسخ به اینکه چرا اینگونه است باید بگوییم که مراحل طراحی پورتال را باید از ابتدا تا انتها مشاهده کنید، در اینصورت متوجه این موضوع خواهید شد که قیمت طراحی پورتال بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. به طور خلاصه به بررسی عوامل مختلفی که در تخمین قیمت یک پورتال موثر است خواهیم پرداخت. اما چه فاکتورهایی در قیمت‌گذاری طراحی پورتال تاثیر گذار است؟

زمانی که یک مشتری برای طراحی پورتال داینامیک با تیم آریا وندیداد ارتباط برقرار می‌کند در صورتی که به این آگاهی رسیده باشد که پورتال قرار است چه کارکردی برای کسب‌و‌کارش داشته باشد برای یک جلسه حضوری به شرکت آریا وندیداد دعوت می‌شود.

در جلسه حضوری فرمی از نیازهای کارفرما تهیه می‌شود که در این فرم، نیاز کسب‌وکار کارفرما به درستی درک می‌شود در واقع این نیاز سنجی به تیم آریا وندیداد این ادراک را می‌دهد که طراحی پورتال برای صاحب پورتال قرار است در آینده چه سودی داشته باشد؟ و قرار است به کدام نیاز کاربران پورتال پاسخگو دهد؟ بدین شکل می‌توان تعیین کرد که این پورتال در چه دسته‌بندی قرار می‌گیرد. هزینه طراحی و توسعه پورتال برای دسته‌بندی‌های مختلف متفاوت است.

چرا برای طراحی پورتال هزینه مشخص و یکسانی وجود ندارد؟

پاسخ کوتاه این است که: کار طراحی پورتال، بسیار کیفی است.

5 سال خدمات پس از فروش

ضمانت امنیت

کدنویسی کاملا اختصاصی

پنل مدیریت اختصاصی

پلن ‌های قیمت طراحی سایتتعرفه طراحی سایت برای دسته‌بندی ‌های مختلف

در بحث اعلام هزینه برای قیمت طراحی سایت، مهم است که وب سایت شما در چه دسته بندی قرار می‌گیرد. دسته‌بندی سایت براساس نوع طراحی و براساس کارکرد سایت تعیین می‌شود. در دسته‌بندی براساس نوع طراحی چند نوع دسته‌بندی تعیین شده است: طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت املاک، طراحی پورتال سازمانی، طراحی پورتال خبری، طراحی سایت صنعتی و طراحی مارکت پلیس.

قیمت طراحی پورتال اختصاصی براساس ویژگی‌های مورد نظر برای هرکدام تعیین می‌شود که این ویژگی‌ها را در جدول صفحه قیمت طراحی پورتال می‌توانید مشاهده و مقایسه کنید. شرکت آریا وندیداد برای مشتریان طراحی سایت خود خدمات پشتیبانی حرفه‌ای را نیز در نظر گرفته است. در خدمات پشتیبانی پورتال‌های اختصاصی ارائه خدمات در قالب چهار پلن طلا، پلاتین، الماس و یاقوت تعریف شده است که ویژگی‌های هر پلن را در صفحه قیمت طراحی سایت می‌توانید مشاهده و مقایسه کنید.

برای انتخاب شرکت خوب در حوزه طراحی پورتال، بهتر است به صفحه نمونه کارها و بازخورد کیفی عملکرد شرکت مورد نظر توجه کنید. اگر جزییات بیشتری از حوزه کاری خود به شرکت ارائه دهید، متخصصان طراحی پورتال درک درست تری از حوزه کاری شما پیدا میکنند و این نکته به متخصصان این امر در طراحی و نحوه پیاده سازی پورتال کمک بزایی می‌کند، درنتیجه برآورد هزینه پرداختی شما به واقعیت نزدیک‌تر است.

قیمت طراحی پورتال

توجه داشته باشید مواردی که برای هر قسمت از سایت شما کم یا زیاد می‌شود، در محاسبه هزینه طراحی سایت تاثیرگذار است و ممکن است هزینه طراحی سایت شما را کاهش یا افزایش دهد. بهتر است قبل از تصمیم به انتخاب شرکت مناسب در این حوزه، هدف خود را از راه اندازی وب سایت مشخص کنید تا بتوانید بسته به معیارهایی که دارید، بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید.

شرکت آریا وندیداد با ارائه کیفیت بالا و سابقه درخشان در زمینه طراحی انواع وب سایت سفارشی و بهینه‌سازی آن می‌تواند کمک بسزایی در حوزه کسب‌ و ‌کارتان ارائه دهد.

قیمت طراحی پورتال

این روزها شرکت‌های طراحی سایت که به صورت تیمی پروژه را پیش می‌برند پیشنهادات متفاوتی برای قیمت طراحی سایت ارائه می‌دهند که کارفرما را با یک سوال مهم روبه‌رو می‌کند؛

چرا برای طراحی وب سایت هزینه مشخص و یکسانی وجود ندارد؟

پاسخ کوتاه این است که: کار طراحی سایت، بسیار کیفی است. در همین راستا شرکت آریا وندیداد برای شفاف سازی قیمت طراحی سایت پلن‌های طلا، پلاتین، الماس، یاقوت را معرفی می کند.

لازم به ذکر است که در طراحی پورتال، کیفیت پشتیبانی پورتال به اندازه کیفیت انجام پروژه یا حتی بیشتر اهمیت دارد و پشتیبانی خوب تنها توسط شرکت‌های با تجربه و سابقه بدرستی انجام می‌شود.

قدم های طراحی پورتال

«وب سایت بزرگترین ویترین برای هر کسب و کار است»


اگر می‌خواهید یک پورتال قدرتمند داشته باشید تا بتوانید توسط آن خدمات، محصولات، تبلیغات یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل و موتورهای جستجو دیگر بیاورید، باید تمام اصول فنی کد نویسی و ظاهر طراحی پورتال یا وب سایت را رعایت کنید . طراحی پورتال، استفاده از سئو و تکنیک‌های آن در وب سایت نیاز به دانش ویژه‌ای دارد به همین منظور بهتر است طراحی پورتال، افزایش رتبه و بهینه‌سازی آن را به یک تیم متخصص بسپارید تا این کار را به درستی انجام دهند.
یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می‌تواند خدمات طراحی سایت با موضوعات مختلف برای انواع شرکت‌ها، املاک، اشخاص مختلف، سازمان‌ها یا صنعت‌های دیگر را ارائه ‌دهد و همچنین باید توانایی توسعه و پشتیبانی سایت را در تمام حوزه‌ها داشته باشد.

پلنهای طراحی پورتال سازمانی

استیو جابز

«کیفیت بسیار بیش از کمیت اهمیت دارد»


استیو جابز


قیمت طراحی پورتال


برای انتخاب شرکت خوب در حوزه طراحی سایت، بهتر است به صفحه نمونه کارها و بازخورد کیفی عملکرد شرکت مورد نظر توجه کنید. اگر جزییات بیشتری از حوزه کاری خود به شرکت ارائه دهید، متخصصان طراحی سایت درک درست تری از حوزه کاری شما پیدا میکنند و این نکته به متخصصان این امر در طراحی و نحوه پیاده سازی سایت کمک بزایی می‌کند، درنتیجه برآورد هزینه پرداختی شما به واقعیت نزدیک‌تر است.

توجه داشته باشید مواردی که برای هر قسمت از سایت شما کم یا زیاد می‌شود، در محاسبه هزینه طراحی سایت تاثیرگذار است و ممکن است هزینه طراحی سایت شما را کاهش یا افزایش دهد. بهتر است قبل از تصمیم به انتخاب شرکت مناسب در این حوزه، هدف خود را از راه اندازی سایت مشخص کنید تا بتوانید بسته به معیارهایی که دارید، بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید.

شرکت آریا وندیداد با ارائه کیفیت بالا و سابقه درخشان در زمینه طراحی انواع وب سایت سفارشی و بهینه‌سازی آن می‌تواند کمک بسزایی در حوزه کسب‌و‌کارتان ارائه دهد.

 

طراحی سایت با کیفیت

اگر قصد راه اندازی کسب‌و‌کار آنلاین را دارید تیم آریا وندیداد به شما پیشنهاد می کند که به هیچ وجه از پورتال یا وب سایت های ارزان قیمت و قالب آماده استفاده نکنید، همیشه از قدیم گفتند که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. اگر قصد راه اندازی کسب و کار جدید در فضای مجازی را دارید پس باید از ابتدای کار زیر ساخت خوبی داشته باشید. شما می توانید با یک طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی که تماما متناسب با نیاز و خواسته و سلیقه شما می باشد کار خود را آغاز نمایید. توجه داشته باشید که این کار قطعا هزینه بالایی را برای شما دربردارد، اما در آخر خیالتان راحت است که از طریق همین صرف هزینه می توانید به درآمدزایی بیشتری بپردازید.
اگر یک پورتال حرفه ای می خواهید، یک پورتال آماده و ارزان قیمت، هیچ وقت نمی تواند قابلیت ها و ویژگی های پورتال اختصاصی را داشته باشد. از این جهت طراحی وب سایت های اختصاصی قابلیت های بیشتری دارند و تعرفه طراحی سایت، قیمت بالاتری دارد که طبق سلیقه کارفرما از همان ابتدای کار کد نویسی می شود.
همچنین یکی از نکاتی که کارفرماهای محترم باید بیشتر به آن توجه کنند امنیت در پورتال های سفارشی است. پورتال های سفارشی شرکت آریا وندیداد بر پایه فریمورک اورکا پیاده‌سازی می‌شوند که از امنیت بالایی برخوردار است و تمامی تست های امنیتی را به خوبی گذرانده است و علاوه بر آن شرکت آریا وندیداد همیشه در زمان عقد قرارداد اعلام میکند که کارفرمای محترم می توانند در صورت نیاز، هرگونه تست امنیتی لازم را جهت کسب اطمینان بیشتر انجام دهند.

قیمت طراحی پورتال سازمانی