آریا وندیداد | نمونه کار طراحی سایت | ایران تابلو

صفحه اصلی وب سایت ایران تابلو

ایران تابلو

صنعت

شرکت ايران تابلو در سال 1338 با تشکيل يک شرکت پيمانکاري نصب سيستمهاي برق صنعتي بنا نهاده شد. با گسترش شرکت ایران تابلو، در سال 1352 به عنوان توليدکننده تابلوهاي الکتريکي فشار ضعيف و فشار متوسط (انتقال، توزيع و کنترل) و سيستمهاي نگهدارنده به ثبت رسيد. در طي اين سالها شرکت ايران تابلو در برنامه هاي افزايش حجم توليد مبتني بر کيفيت، نوآوري و بهبود مستمر سرمايه گذاري نموده است. ايران تابلو به عنوان يکي از شرکتهاي پيشرو و با سابقه در زمينه توليد تابلوهاي الکتريکي فشار ضعيف و متوسط و سيستمهاي نگهدارنده شناخته ميشود.

شركت IRAN TABLO (ITC) به عنوان يكي از توليد كننده ترين تابلو برق و ارائه دهندگان سيستم برق در ايران شناخته مي شود. ITC در طول تاریخ خود طیف گسترده ای از تجارب ساخت، نصب و راه اندازی را در صنایعی مانند نفت، گاز، پتروشیمی، مواد شیمیایی، تولید برق، سیمان، ساخت و سازهای عمرانی، بهداشت، غذا و کشاورزی به دست آورده است. پانل های تابلو تست شده از نوع LV و MV قابل جدا شدن ITC مطابق با آخرین مشخصات طراحی IEC و استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008 ساخته شده اند.

هم اکنون نيز اين شرکت به عنوان معتبرترين سازنده تابلوهاي فشار ضعيف تحت ليسانس ABB با نام تجاري MNS و فشار متوسط با نام تجاري UNISAFE در خانواده بزرگ صنعتي ايران حضوري فعال و چشمگير دارد.

از آنجا که طیف کاربران مراجعه کننده به وب سایت ایران تابلو متخصصین حوزه برق صنعتی است، وب سایت ایران تابلو به زبان انگلیسی طراحی شده است.


ایران تابلو
صفحه نخست و نمایش اخبار در صفحه اول ایران تابلو
صفحه درباره ما در وب سایت ایران تابلو
صفحه مشتریان و حوزه های فعالیت شرکت ایران تابلو

ویژگی های سایت

• طراحی رسپانسیو (با استفاده از آریا بوت استرپ نسخه 4.0.0)

• مگا منوی کاملا هماهنگ با دستگاه های مختلف. نمایش محصولات به صورت داینامیک در منوی اصلی با مکانیزم دریافت اطلاعات از حافظه به جای دریافت اطلاعات از بانک اطلاعاتی، جهت سرعت باز شدن صفحه.

• طراحی انگلیسی به واسطه مراجعه کنندگان فنی و متخصص در زمینه برق صنعتی.

• قابلیت ثبت اطلاعات مختلف در متن توضیحات محصولات، مانند جدول و سایر محتواها.

• سیستم لاگ اطلاعاتی و خطا - در سیستم گلاویژ کلیه اتفاقات عمومی، خطاها، اتفاقات مهم (موارد امنیتی و خطاها) به طور کامل لاگ شده و هر زمان می توان به آنها در جهت کشف اشکالات یا رخدادهای پیش آمده در پورتال اقدام نمود.

• و سایر قابلیتهای فریمورک گلاویژ که به صورت عمومی در زیرساخت پورتال در دسترس است.

تکنولوژی های استفاده شدهتیم طراحی آریا وندیداد

دیدگاه طراح

وب سایت ایران تابلو بر اساس نیاز و نوع کاربران متخصصی که به آن مراجعه می کنند، به صورت انگلیسی و به صورتی کاملا تخصصی طراحی شده است. در جلسات متعدد با کارفرمای محترم، نقطه نظرات کارفرما به طور کامل در اجرای طراحی رعایت شده است.


2157

تا کنون دیدگاهی نوشته نشده، اولین نفر باشید که دیدگاهش را بیان می کند.

کاربر گرامی خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:
• لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
• دیدگاه های ارائه شده پس از بازبینی منتشر می‌شود.
• آدرس ایمیل در سایت نمایش داده نمی شود.